WithSecure (dawniej F-Secure Business)

Kompleksowy antywirus dla firm

WithSecure Elements Endpoint Protection

WithSecure
Elements
Endpoint
Protection

Zyskujesz wydajną, proaktywną ochronę przed malware i ransomware (znanymi oraz zero-day) na komputerach, urządzeniach mobilnych i serwerach.

WithSecure Elements Endpoint Detection and Response

WithSecure
Elements Endpoint Detection and Response

Zapewnia dokładność i szybkość działania, co umożliwia wykrywanie realnych zagrożeń i reagowanie na nie w czasie rzeczywistym.

WithSecure Elements Vulnerability Management

WithSecure
Elements
Vulnerability
Management

Zaawansowane metody skanowania sieci, urządzeń końcowych i systemów pomaga zidentyfikować firmowe zasoby i wskazać, gdzie znajdują się podatności.

WithSecure Collaboration Protection

WithSecure
Collaboration Protection
 

Blokuje złośliwe treści, ataki phishingowe, a także wykrywa włamania na konta i modyfikacje zasad bezpieczeństwa skrzynki e-mail.

Zalety WithSecure Elements

Powstrzymuj zagrożenia – od ransomware po ataki ukierunkowane – za pomocą jednej platformy

Skuteczna ochrona i wgląd w stan zabezpieczeń

Inteligentne wykrywanie i reagowanie na zagrożenia

Uproszczone zarządzanie bezpieczeństwem IT w firmie

WithSecure

Inteligentna i wydajna ochrona

Firma od ponad 30 lat stawia czoła wszystkim zagrożeniom. WithSecure opracowuje najlepszą w swojej klasie technologię cyberbezpieczeństwa w celu ochrony firm na całym świecie, dostarczaną za pośrednictwem sieci tysięcy partnerów.

Doświadczenie i możliwości firmy WithSecure pozwalają chronić krytyczne przedsiębiorstwa na całym świecie. Warto zaznaczyć, że żaden z klientów znajdujących się pod ochroną WithSecure nie doświadczył poważnych strat związanych z cyberatakiem.

WithSecure Elements to modułowa platforma cyberbezpieczeństwa, dzięki której codzienność staje się łatwiejsza. Zapewnia lepszy wgląd w stan zabezpieczeń oraz wartościowe informacje pozyskane dzięki głębokiej automatyzacji.