SecureAuth Arculix

Uwierzytelnianie bez haseł – dla wszystkich, wszędzie

Wieloplatformowe i bezpieczne uwierzytelnianie

Rozwiązanie Arculix jest odpowiedzią na współczesne problemy związane z uwierzytelnianiem oraz znalezieniem równowagi między bezpieczeństwem a wygodą.

Innowacje napędzają działania cyberprzestępców, a tożsamość staje się jednym z głównych celów ataków online.

SecureAuth Arculix

Dlaczego wybrać SecureAuth Arculix?

Bezpieczne uwierzytelnianie, jakiego potrzebowaliśmy do niedawna, ma się niemal nijak to tego, co jest wymagane obecnie.

Korzyści

Współczesne uwierzytelnianie musi być dostępne w zasobach lokalnych i chmurowych z dowolnego miejsca, a specjaliści ds. bezpieczeństwa muszą zapewniać nieustanną analizę tożsamości użytkowników w poszukiwaniu złośliwej aktywności, z uwzględnieniem sygnałów z istniejących rozwiązań ochrony IT. Co więcej, wszystko to powinno zostać wykonane z myślą o wygodzie zarządzania i uwierzytelniania dla użytkowników końcowych.

Dlatego firma SecureAuth uznała, że facelifting nie wystarczy – konieczne było zaprojektowanie całkowicie nowego rozwiązania – platformy następnej generacji, jaką jest Arculix.

Integracje

Arculix integruje się z najlepszymi dostawcami usług w chmurze, aplikacjami internetowymi i VPN w celu uzyskania zdalnego dostępu.

Z łatwością dodaj dodatkowe warstwy zabezpieczeń do swojego przedsiębiorstwa dzięki uwierzytelnianiu wieloskładnikowemu (MFA) firmy Arculix i zwiększ wartość obecnego zarządzania dostępem do tożsamości w przedsiębiorstwie (IAM).

Zalety rozwiązania SecureAuth Arculix

Sama tożsamość wykracza poza ludzi i relacje między nimi, a użytkownicy końcowi oczekują łatwych oraz szybkich mechanizmów pozbawionych uciążliwości klasycznego uwierzytelniania wieloskładnikowego.

SecureAuth Ico

Mniej komplikacji związanych z uwierzytelnianiem wieloskładnikowym

SecureAuth Ico

Migracja systemów z zachowaniem wszystkich ustawień oraz aplikacji

SecureAuth Ico

Elastyczne i adaptacyjne polityki oraz modele zachowań

SecureAuth Logo

Firma SecureAuth funkcjonuje na rynku rozwiązań do zarządzania tożsamością i zautomatyzowanym uwierzytelnianiem od 2006 r. Z rozwiązań marki korzysta ponad 38 milionów użytkowników na całym świecie.

SecureAuth jest właścicielem 47 patentów i każdego dnia zabezpiecza ponad 28 milionów uwierzytelnień. Firma specjalizuje się we wdrażaniu swoich rozwiązań w dużych, rozbudowanych infrastrukturach.