Arcabit

Najlepszy polski program antywirusowy

Rozwiązania firmy Arcabit pozwalają na zabezpieczenie nie tylko komputerów i urządzeń domowych, ale także największych sieci firmowych oraz korporacyjnych. Najwyższa skuteczność i wydajność potwierdzona certyfikatami VB100 oraz wygodny system centralnego zarządzania instalacjami pakietów to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

Arcabit Internet Security

Arcabit
Internet Security

Ochrona przed wirusami i zagrożeniami z sieci na komputerach z systemem Windows

Arcabit Home Security

Arcabit
Home Security

BEST SELLER

Ochrona komputerów stacjonarnych i laptopów z systemem Windows oraz urządzeń z systemem Android

Arcabit Server

Arcabit
Server

Ochrona zasobów serwera w czasie rzeczywistym oraz automatyczne tworzenie kopii zapasowych

Arcabit Small Office Security

Ochrona stacji roboczych z systemem Windows, urządzeń Android i serwerów Windows

Wybrane funkcje:

Ochrona plików – w czasie rzeczywistym kontroluje wszystkie wykorzystywane w systemie pliki, zarówno te otwierane, modyfikowane i tworzone przez użytkownika jak i te, przetwarzane przez aplikacje pracujące w tle. Inteligentne mechanizmy skanujące gwarantują optymalne wykorzystanie zasobów systemowych i dostosowanie obciążenia do potrzeb użytkownika.

Ochrona poczty – kontroluje pocztę elektroniczną zanim jeszcze pojawi się ona w skrzynce odbiorczej lub zanim zostanie wysłana. Heurystyka behawioralna ukierunkowana na charakterystyczne dla zagrożeń rozprzestrzeniających się za pośrednictwem poczty elektronicznej cechy nie dopuszcza do systemu nawet najnowszych, nie przeanalizowanych jeszcze zagrożeń.

Kopie zapasowe – zaimplementowany w pakiecie Arcabit moduł pozwala na automatyczne tworzenie kopii zapasowych wskazanych przez użytkownika plików i folderów zgodnie ze zdefiniowanych harmonogramem. Oferuje predefiniowane zestawy typów plików (dokumenty, pliki graficzne, pliki audio itp.). Oferuje możliwość tworzenia kopii pełnych lub przyrostowych.

Konsola administracyjna – ergonomiczna konsola pozwala na dostęp do serwera zarządzającego z dowolnego komputera w sieci pracującego pod kontrolą systemu Windows. Bogaty zestaw funkcji umożliwia efektywne zarządzanie stacjami i grupami.

Zalety rozwiązań Arcabit

Firma Arcabit przetwarza i analizuje tysiące próbek szkodliwego oprogramowania i nowych ścieżek ataku na systemy użytkowników komputerów. Chmura Arcabit nieprzerwanie gromadzi informacje o realnych i potencjalnych zagrożeniach ukierunkowanych na polską cyberprzestrzeń, polską bankowość, edukację i biznes.

Arcabit Ico

Polski producent - obcy kraj nie kontroluje Twoich danych

Arcabit Ico

Wygodny system centralnego zarządzania instalacjami pakietów

Arcabit Ico

Skuteczność i wydajność potwierdzona certyfikatami VB100

Arcabit Logo

Firma Arcabit została założona w 2004 roku przez polskich specjalistów związanych od lat z branżą antywirusową, którzy swoje umiejętności zdobywali i rozwijali zarówno w firmach zagranicznych jak i na rynku rodzimym tworząc wcześniej oprogramowanie mks_vir.

Wiedza i doświadczenie od lat pozwala firmie tworzyć oprogramowanie na najwyższym światowym poziomie. Arcabit współpracuje z największymi firmami i organizacjami specjalizującymi się w cyberbezpieczeństwie wymieniając informacje na temat nowych zagrożeń i możliwości ochrony przed nimi.