ANY.RUN

ANY.RUN

Innowacyjny i wydajny sandbox w chmurze

ANY.RUN to interaktywny sandbox, który pozwala na dokładną analizę szkodliwych obiektów w wyspecjalizowanym i działającym błyskawicznie środowisku wirtualnym. Wbudowany w ANY.RUN zestaw narzędzi analitycznych pozwala nadzorować proces badawczy i w razie potrzeby zmieniać ustawienia środowiska testowego.

ANY.RUN zbiera i analizuje informacje o atakach już w trakcie ich trwania, ujawniając wskaźniki włamania na wczesnym etapie działań cyberprzestępczych.

Dlaczego wybrać ANY.RUN?

ANY.RUN

Natychmiastowy dostęp

Możesz błyskawicznie wyciągać wnioski z bieżącej analizy bez konieczności oczekiwania na pełny raport.

Wsparcie społeczności

Usługa ANY.RUN pozwala na dostęp do wiedzy analitycznej budowanej przez społeczność wielu badaczy z różnych krajów. Otrzymujesz także narzędzia audytorskie pozwalające na tworzenie raportów z najważniejszymi elementami analizy szkodliwego oprogramowania.

Praca grupowa

Usługa pozwala także na pracę grupową w trybie pojedynczej stacji roboczej oraz na przeprowadzanie prezentacji w czasie rzeczywistym dla większej liczby użytkowników.

Zalety rozwiązania ANY.RUN

ANY.RUN Ico

Interaktywna analiza

ANY.RUN Ico

Łatwa obsługa

ANY.RUN Ico

Szybkie efekty

ANY.RUN Ico

Mniejsze koszty

ANY.RUN Logo

Globalne zaufanie

W gronie użytkowników usługi ANY.RUN znajdują się takie znane firmy jak Renault, McAfee, T-Mobile, IBM, HP, Avira i wiele innych.